Producent szamb z betonu | szamba | e-blogi.pl
Blog szamba
Producent szamb z betonu 2015-04-03

Do konaktu zapraszamy firmy zainteresowane zakupem instalacji sanitarnej i bezpiecznym odprowadzeniem ścieków. Mogą również Państwo się z nami skontaktować, jeśli budują Państwo dom i chcą mieć szczelne szambo przydomowe. Jeżeli remontują Państwo starszą instalację w domu - wymieniają szambo, również zapraszamy po naszą propozycję.


Mieścimy się na styku dwóch województw: lubelskiego i mazowieckiego, niemniej jednak działamy w całej Polsce. Nasza firma KOPART Szamba Betonowe sprzedaje zbiorniki w całej Polsce. Proponujemy Państwu rozległą gamę naszych wyrobów, prosimy o kontakt z naszym przedsiębiorstwem.


W zgodzie z przepisami prawa budowlanego, na nasze szczelne zbiorniki betonowe możemy zademonstrować następujące dokumenty - są one dostępne dla osób, które kupiły od nas zbiorniki: Atest Państwowego Zakładu Higieny, Aprobata Instytutu Techniki Budowlanej, protokół szczelności deklaracja zgodności producenta na szambo betonowe.


Oprócz klientów indywidualnych, naszą ofertę kierujemy  do dużych firm handlowych zajmujących się sprzedażą szamb z betonu.  Ponieważ zajmujemy się produkcją szamb, chętnie dostarczymy nasze szamba firmom handlowym. W procesie produkcji pilnujemy wszelkich formalności i przestrzegamy wszystkich procedur związanych z produkcją ekologicznych szamb. Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane sprzedażą zbiorników na cała Polskę czy poza jej granice, zarówno na ternie Unii Europejskiej, jak i poza jej teren


Nasze zbiorniki są zbrojone stalą adekwatnej jakości i według projektu wykonanego poprzez projektantów z praktyką. Stosujemy stosowny beton nawet B25 w zimie i kruszywa dolomitowe. Nasi dostawcy betonu i stali są sprawdzeni, działamy razem już od wielu lat.


Oferujemy dwie opcje montażu zakupionych u nas zbiorników. Typ standardowy to przyjazd na miejsce z szambem i lokalizacja go w wykopie, zamknięcie zbiornika płytą wierzchnią, nałożenie komina i instalacja betonowego włazu. Istnieje również opcja montażu kompletnego: wykopanie dziury w ziemi, wstawienie zbiornika do otworu, podłączenie kanalizacji. Wszystkie nasze zbiorniki są solidnie wykonane. O ile są potrzebne jakieś materiały montażowe, to mogą one być zakupione przez naszą firmę. 


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]